Sme občianske združenie FKM Stupava (Futbalový klub mládeže), ktoré začalo aktívne pracovať s mládežou v roku 2013 v Borinke a oficiálne prevzalo miestny futbalový klub v Stupave v roku  2016.

Klub je zameraný na systematický rozvoj športovca, preto sa venujeme pohybovej príprave detí už v predškolskom veku od 3 rokov pod značkou Pajštunáčik. Pre deti od 6 rokov je tréningový proces špecializovaný buď na základnú gymnastiku, alebo priamo na futbal a v 7 rokoch už členovia hrávajú súťažné zápasy a reprezentujú FKM Stupava. V súčasnosti máme vyše 100 registrovaných aktívnych hráčov. V rámci spolupráce so ZŠ Stupava zastrešujeme futbalové krúžky v družine pre I.-IV.ročník pre ďalších 60-70 žiakov. Počas celého roka organizujeme pre členov a ich rodiny klubové akcie ako Family Day, Deň detí, Večer spoločenských hier, Letné hry, Mikuláš, Výstup na Pajštún a cez letné prázdniny denné tábory v Stupave, Borinke a v ďalších obciach na Záhorí pod názvom TOP kemp.

Náš trénerský a organizačný tím 25 ľudí sa venuje spolu vyše 300 deťom, mládežníkom a klub reprezentuje aj A – mužstvo dospelých, ktorí hrajú VI. ligu.

FKM Stupava zabezpečuje hráčom:

• tréningové a zápasové plochy s prírodnou aj umelou trávou
  • vlastnú telocvičňu zameranú na gymnastický a silový tréning
  • klubovňu s premietacou technikou na sledovanie zápasov a školenia trénerov
  • halové turnaje prípraviek v Stupave
  • špecializované tréningy brankárov
  • celoročné futbalové a športové vyžitie – tréningy, zápasy, domáce aj zahraničné turnaje, sústredenia, kempy, návštevy zápasov prvoligistov a reprezentácie, spoločné tímbildingové akcie
  • klubový mikrobus a spoluprácu s ďalšími dopravcami
  • zvýhodnené ceny na letné tábory TOP KEMP
  • zvýhodnené ceny na organizovanie narodeninových osláv
  • znížené členské pre súrodencov a sociálne znevýhodnených
  • kvalitné tréningové vybavenie a pomôcky