2% z dane 2023/24

Milí rodičia, priaznivci športu a futbalu zvlášť, patrí Vám veľká vďaka za to, že ste sa rozhodli podporiť naše spoločné úsilie skvalitniť život detí, mládeže aj dospelých v Stupave a Borinke.

FKM STUPAVA

IČO: 50369849

Zo získaných prostriedkov  zabezpečujeme pre takmer 400 členov tréningové vybavenie a cvičebné náradie, prenájmy športovísk, štartovné na turnajoch a organizujeme klubové akcie s cieľom podporiť miestnu komunitu.

Postup pre zamestnanca (zjednodušený):
  1. Do 15.02.2024 požiadajte zamestnávateľa o vykonanie ročného zúčtovania zaplatených preddavkov na daň
  2. Potom požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil (vyplnil) tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane a vypočítajte si z neho sumu zodpovedajúcu 2% zaplatenej dane
  3. Vyplňte tlačivo – vyhlásenie o poukázaní 2 % dane – s už uvedenými údajmi o našom OZ. (alebo si naše údaje uvedené nižšie dopíšte do vášho tlačiva)
  4. Obe tieto tlačivá, teda Vyhlásenie spolu s Potvrdením, doručte do 30.04.2024 na daňový úrad, alebo nám ich odovzdajte a mi to urobíme za vás!

Potvrdenie-2022-DP-2021-editovateľné (aktuálne aj v 2024)

Vyhlásenie-2022-DP-2021- FKM Stupava (predvyplnené TLAČIVO pre zamestnancov) (aktuálne aj v 2024)

Postup pre právnické osoby, alebo fyzické osoby, ktoré si robia daňové priznanie sami
  1.  Do príslušného tlačiva je dôležité správne vyplniť údaje o našom OZ (uvedené nižšie)